O nas – Warsztat samochodowy

Pucka 87, 81-036 Gdynia

+48 696 880 809 

kontakt@serwissamochodowygdynia.pl

ZADBAJ O SWOJE AUTO

Warsztat samochodowy Gdynia

Serwis Samochodowy S.R. Mielewczyk w Gdyni Chyloni powstał w 2016 roku. Jego założyciel, Rafał, swoje zamiłowanie do aut postanowił wykorzystać w życiu zawodowym. Pierwsze doświadczenie zdobył już w technikum mechanicznym, gdzie miał szansę odbyć praktyki zawodowe. Po ukończeniu szkoły, zdobył pierwszą pracę jako mechanik – zyskując tym samym szansę na pracę w zawodzie, pod okiem bardziej doświadczonego mentora. Nic tak nie pomaga w biznesie jak możliwość poznania danej branży od kuchni.

Nasz warsztat samochodowy specjalizuje się w naprawie aut koreańskich – nie bez powodu! Założyciel Serwisu Samochodowego S.R. Mielewczyk, Rafał, przez wiele lat pracował w serwisie aut koreańskich marki KIA w Gdyni. Co więcej, w tym samym czasie został wybrany na pierwszego mechanika podczas debiutujących wówczas wyścigów samochodowych Picanto Cup! 3-letnie doświadczenie z Picanto Cup pozwoliło mu poczuć się częścią startującego w wyścigach zespołu.

Warsztat samochodowy Gdynia
Szkody bezgotówkowe - Gdynia

Warsztat samochodowy, działający obecnie przy ulicy Puckiej 87 w Gdyni, wziął się z pasji do motoryzacji, wielu lat ciężkiej pracy i zdobywania doświadczenia. Wiedząc, jak ważny jest etap nauki, staramy się nieustannie kształcić naszych pracowników oferując im liczne szkolenia. 

Specjalizacja w serwisie aut koreańskich to coś, co zdecydowanie wyróżnia nas na trójmiejskim rynku, a doświadczenie zdobyte w serwisie KIA procentuje do dziś. Sporo się jednak od tego czasu zmieniło – obecnie naprawa żadnej marki aut nie jest nam straszna. Wieloletnia praktyka pozwala nam na przeprowadzanie serwisu wszystkich rodzajów aut osobowych.

KOMPLEKSOWA NAPRAWA AUT – USŁUGI

Kompleksowa naprawa aut Trójmiasto

Godny zaufania serwis samochodowy to podstawa długoletniej i bezproblemowej eksploatacji pojazdu. Dlatego w swojej ofercie posiadamy szeroką gamę usług. Oferujemy zarówno podstawowe usługi jak przegląd roczny Twojego auta, jak również te bardziej kompleksowe, jak pełna obsługa odszkodowań bezgotówkowych OC/AC. Specjalizujemy się w :

  • Szkodach Bezgotówkowych OC/AC
  • Koreańskich markach samochodowych
  • Serwisie klimatyzacji – ozonowanie, napełnianie, czyszczenie, sprawdzanie szczelności instalacji
  • Blacharstwie i lakiernictwie
  • Mechanice samochodowej – wymiana paska rozrządu, wymiana klocków hamulcowych, serwis zawieszenia, naprawa skrzyni biegów, regeneracja i remont silników

Szukasz warsztatu samochodowego w Gdyni, który zadba o Twoje auto od A do Z? Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę w naszym serwisie!

Kompleksowa naprawa aut Trójmiasto

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Wulkanizacja Gdynia - S.R. Mielewczyk
Czy w waszym serwisie samochodowym w Gdyni naprawiacie też auta marek koreańskich?

Tak, nasz serwis samochodowy ma swoich szeregach prawdziwych specjalistów z dziedziny samochodów marek koreańskich, takich jak Kia czy Hyundai. Założyciel warsztatu, Rafał Mielewczyk, zdobywał doświadczenie w autoryzowanym serwisie Kia, a także był pierwszym mechanikiem podczas wyścigów samochodowych Picanto Cup. Po latach spędzonych w branży możemy powiedzieć, że obecnie specjalizujemy się w każdej marce.

Czy wykonujecie naprawy w ramach ubezpieczenia OC/AC?

Tak, na dodatek nie tylko zajmiemy się naprawą Twojego uszkodzonego auta, ale także weźmiemy na siebie wszystkie formalne kwestie związane z bezgotówkową likwidacją szkód. Skontaktujemy się z Twoją firmą ubezpieczeniową, przygotujemy szczegółową dokumentację uszkodzeń i dostarczymy wszystkie informacje niezbędne do wykonania naszych usług w ramach ubezpieczenia OC/AC.

Czy wykonujecie badania techniczne?

Nie, ale z przyjemnością wykonujemy przeglądy roczne w trakcie których sprawdzamy, w jakim stanie jest auto, wymieniamy płyny oraz sugerujemy ewentualne naprawy. Przeglądy roczne pozwalają na utrzymanie samochodu w dobrym stanie przez długie lata, a także pozwalają zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa jego użytkownikom.

Czy posiadacie auta zastępcze dla swoich klientów?

Tak, w naszej ofercie znajduje się flota samochodów zastępczych, dostępnych dla klientów korzystających z oferowanej przez nas obsługi szkód bezgotówkowych oraz tych, których auto zostaje w naszym warsztacie na czas naprawy. Możliwe jest wypożyczenie auta zastępczego w ramach posiadanego ubezpieczenia. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą aut zastępczych naszego Serwisu Samochodowego.

Czy zajmujecie się czyszczeniem klimatyzacji?

Tak! W S.R. Mielewczyk zajmujemy się pełnym serwisem klimatyzacji - od dezynfekcji, przez sprawdzenie szczelności, aż po uzupełnienie lub wymianę czynnika chłodzącego. Nasz zespół fachowców posiada dużą wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie, dzięki temu usługi związane z serwisem klimatyzacji świadczymy w sposób szybki i dokładny. Po wizycie w naszym warsztacie masz pewność, że klimatyzacja w Twoim aucie będzie działa wydajnie i bezproblemowo.

adres Serwis Samochodowy Gdynia - S.R. Mielewczyk

S.R. MIELEWCZYK

SERWIS SAMOCHODOWY

Pucka 87 81-036 Gdynia

telefon Serwis Samochodowy Gdynia - S.R. Mielewczyk

KONTAKT
Tel. +48 696 880 809 kontakt@serwissamochodowygdynia.pl

godziny otwarcia - S.R. Mielewczyk

GODZINY OTWARCIA

Pon - Pt 7:00 - 17:00

Sob - Ndz zamknięte

Facebook serwis samochodowy Gdynia - S.R. Mielewczyk

SOCIAL MEDIA
Zachęcamy do obserwowania naszego profilu na Facebook’u

Web Design oraz Online Marketing - Fewolino® Web Design & Consulting

Copyright © 2024 S.R. Mielewczyk Serwis Samochodowy