Serwis
mechaniczny

Pucka 87, 81-036 Gdynia

+48 696 880 809 

kontakt@serwissamochodowygdynia.pl

SERWIS SAMOCHODOWY GDYNIA – KOMPLEKSOWA NAPRAWA SAMOCHODÓW

Usługi mechaniczne - Mielewczyk Gdynia Chylonia

Serwis samochodowy S.R. Mielewczyk w Gdyni zajmuje się kompleksową naprawą samochodów. W miarę użytkowania auta, jego części stopniowo zużywają się – po pewnym czasie słyszymy stukanie po prawej stronie, świszczenie po lewej, a przy wchodzeniu w zakręty czujemy dziwne drgania. To znak, że czas wybrać się do dobrego mechanika samochodowego. Im dłużej zwlekasz z wizytą u nas, tym bardziej kosztowna może okazać się naprawa! W naszym serwisie naprawy z zakresu mechaniki pojazdowej to chleb powszedni. Zajmujemy się wymianą paska rozrządu, serwisem i wymianą klocków hamulcowych, naprawą skrzyni biegów, jak i remontami silników. Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę!

Usługi mechaniczne - Mielewczyk Gdynia Chylonia
Wymiana rozrządu - Serwis Mielewczyk

NAPRAWA ZAWIESZENIA

Stan polskich dróg zdecydowanie wymusza na nas częstsze kontrole zawieszenia. Podczas takiej kontroli sprawdzamy stan wszystkich elementów zawieszenia oraz układ hamulcowy. Regularne wykonywanie kontroli zawieszenia jest niezwykle istotne dla bezpieczeństwa użytkowników samochodu, nie wspominając o tym, że zły stan zawieszenia prowadzi do dużo szybszego zużywania opon oraz wpływa na wydłużenie drogi hamowania pojazdu.

Jeśli w czasie kontroli zawieszenia okaże się, że którykolwiek z elementów wymaga wymiany (np. tuleje, drążek kierowniczy, wahacz), po jej przeprowadzeniu nasi mechanicy sprawdzą zarówno geometrię, jak i zbieżność kół – jest to konieczne, gdyż wymiana elementów prowadzi do rozregulowania całego układu. Bezpieczeństwo naszych klientów traktujemy bardzo poważnie – sumienność oraz doświadczenie naszych mechaników stanowią gwarancję Twojego bezpieczeństwa.

WYMIANA ROZRZĄDU

Wymiana paska lub łańcucha rozrządu powinna być przeprowadzana zgodnie z zaleceniami producenta – można je znaleźć w książce serwisowej, zależne są one od modelu samochodu. Podany przez producenta interwał (tj. po ilu latach i/lub po jakim przebiegu należy wymienić pasek) nie powinien być bagatelizowany. Zużyty pasek rozrządu może pęknąć i doprowadzić do poważnego uszkodzenia lub zniszczenia jednostki napędowej!

W naszym warsztacie w Gdyni Chyloni wykonujemy usługę wymiany paska rozrządu zgodnie ze specyfikacją techniczną Twojego auta. Podczas wymiany paska rozrządu, wymieniamy również pozostałe elementy rozrządu – rolki prowadzące, rolki napinacza, pompę cieczy chłodzącej (lub uszczelki). W razie potrzeby, uzupełniamy także poziom płynu chłodzącego.

Remont silnika - Mielewczyk warsztat samochodowy

REGENERACJA SKRZYNI BIEGÓW

Mechanicy w naszym gdyńskim warsztacie zajmą się także naprawą skrzyni zmiany biegów Twojego auta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i licznym szkoleniom, możemy zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Usterki skrzyń biegów wynikają najczęściej ze zużycia elementów eksploatacyjnych, ich przyczyną może być jednak także wada konstrukcyjna auta bądź nieodpowiednie użytkowanie. Profesjonalny serwis skrzyń biegów może oznacza wymianę starej skrzyni na nową lub przeprowadzenie różnego rodzaju prac konserwacyjnych. W niektórych przypadkach, problem można rozwiązać zaledwie poprzez wyrównanie poziomu oleju! W serwisie samochodowym S.R. Mielewczyk w Gdyni wspieramy naszych klientów bez względu na rodzaj posiadanej skrzyni biegów (skrzynia biegów manualna lub automatyczna) czy model auta.

REMONT SILNIKA

W naszym warsztacie samochodowym w Gdyni Chyloni wykonujemy zarówno kapitalne remonty silników, jak i naprawy poszczególnych podzespołów, jak np. regeneracja lub wymiana pompy wody, wymiana łożysk czy wyważenie wału korbowego. Wykonujemy remonty silników wszystkich obecnych na rynku marek samochodowych, ze szczególnym uwzględnieniem koreańskich marek jak Kia i Hyundai.

Po czym poznać, że silnik jest już zużyty? Pierwszym objawem zużycia silnika może być nadmierne zużycie oleju – powinien być to dla nas sygnał, iż konieczna jest wizyta u specjalisty. Kolejne objawy to zwiększone spalanie paliwa oraz głośniejsza praca samego silnika. Aby przedłużyć życie silnika naszego auta, warto pamiętać o regularnej wymianie płynów eksploatacyjnych. W tym celu zapraszamy do naszego warsztatu na regularne przeglądy roczne, podczas których dokonujemy wymiany oleju, filtrów, a także przeprowadzamy przegląd serwisowy.

Remont silnika - Mielewczyk warsztat samochodowy

WYMIANA KLOCKÓW HAMULCOWYCH

Klocki hamulcowe stanowią podstawowy element układu hamulcowego, od ich stanu zależy nasze bezpieczeństwo. Dlatego warto regularnie kontrolować stan klocków hamulcowych w naszym warsztacie. Zużycie klocków hamulcowych powoduje znaczne wydłużenie drogi hamowania oraz pojawienie się wibracji odczuwanych na kierownicy podczas hamowania. Jeśli dodatkowo w Twoim aucie pojawiły się niepokojące dźwięki oraz tarcie to znak, że najwyższy czas wymienić klocki i tarcze hamulcowe.

W Serwisie Samochodowym S.R. Mielewczyk przeprowadzamy kompleksową kontrolę i serwis układu hamulcowego Twojego auta. Niezależnie od posiadanego typu hamulców oraz od zaobserwowanych problemów, nasi wykwalifikowani mechanicy poradzą sobie z naprawdę hamulców bezbłędnie. W trosce o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników dróg, umów się na wizytę w naszym warsztacie już dziś!

SPRAWDZONY WARSZTAT SAMOCHODOWY W GDYNI CHYLONI

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ DZIŚ!

O NAS

Serwis Samochodowy S.R. Mielewczyk działa w Gdyni od 2015 roku, jednak jego historia sięga kilkanaście lat wstecz. To wtedy jego założyciel, Rafał Mielewczyk, uczęszczał do szkoły zawodowej i zdobył pierwsze doświadczenie jako mechanik. Nasz warsztat narodził się więc z pasji i wieloletniej, ciężkiej pracy - początkowo pod okiem wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny mechaniki samochodowej, a później już na własny rachunek.

"Szybko i profesjonalnie. Przydałoby się tylko jakieś krzesełko dla klienta w czasie oczekiwania."

MARIUSZ, Groupon

"Profesjonalne podejście do klienta, usługa wykonana solidnie i szybko."

GRZEGORZ, Google Maps

"Serwisuję w tym warsztacie swoje auto i jestem zadowolony z profesjonalizmu i obsługi. Warsztat godny polecenia 👍  "

KAROL, Google Maps

Ozonowanie klimatyzacji - GROUPON - Mielewczyk
opinie w Google Maps - S. R. Mielewczyk Gdynia
adres Serwis Samochodowy Gdynia - S.R. Mielewczyk

S.R. MIELEWCZYK

SERWIS SAMOCHODOWY

Pucka 87 81-036 Gdynia

telefon Serwis Samochodowy Gdynia - S.R. Mielewczyk

KONTAKT
Tel. +48 696 880 809 kontakt@serwissamochodowygdynia.pl

godziny otwarcia - S.R. Mielewczyk

GODZINY OTWARCIA

Pon - Pt 7:00 - 17:00

Sob - Ndz zamknięte

Facebook serwis samochodowy Gdynia - S.R. Mielewczyk

SOCIAL MEDIA
Zachęcamy do obserwowania naszego profilu na Facebook’u

Web Design oraz Online Marketing - Fewolino® Web Design & Consulting

Copyright © 2024 S.R. Mielewczyk Serwis Samochodowy