Blacharstwo i
lakiernictwo

Pucka 87, 81-036 Gdynia

+48 696 880 809 

kontakt@serwissamochodowygdynia.pl

BLACHARSTWO I LAKIERNICTWO GDYNIA – NAPRAWY POWYPADKOWE

Naprawy powypadkowe Gdynia

Miałeś stłuczkę lub przytarłeś auto na parkingu? Szukasz zaufanego warsztatu w Trójmieście, oferującego usługi z zakresu blacharstwa i lakiernictwa? Jeżeli szukasz dobrego, doświadczonego lakiernika samochodowego, trafiłeś pod właściwy adres. Serwis samochodowy S.R. Mielewczyk w Gdyni Chyloni to warsztat wyposażony w profesjonalną blacharnię i lakiernię, wykonujący wysokiej jakości naprawy blacharskie i lakiernicze. Nasze usługi skierowane są także do klientów korzystających z ubezpieczenia OC/AC – w naszym warsztacie zajmujemy się naprawami bezgotówkowymi z tytułu OC oraz AC dla wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych.

Na czas naprawy Twojego samochodu, oferujemy auta zastępcze dostępne bezpośrednio w naszym serwisie przy ulicy Puckiej 87 w Gdyni.

Naprawy powypadkowe Gdynia
Blacharstwo i lakiernictwo Gdynia

Oferta blacharsko-lakiernicza serwisu samochodowego S.R. Mielewczyk obejmuje:

  • Naprawy blacharskie,
  • Naprawy lakiernicze,
  • Malowanie aut w kabinie bezpyłowej,
  • Wymianę blacharskich części samochodowych – korzystamy zarówno z oryginalnych części, jak i zamienników, a szczegóły zawsze konsultujemy z klientem,
  • Wymianę szyb, w tym szyby czołowej,
  • Renowację powłoki lakierniczej,
  • Usuwanie skutków korozji.

Korzystając z naszych usług masz gwarancję, że są one wykonywane z należytą starannością i dbałością o szczegóły – Twoim autem zajmie się zespół doświadczonych specjalistów z pasją.

SZKODY BEZGOTÓWKOWE Z OC I AC

Blacharka Gdynia warsztat

Nasz serwis samochodowy z siedzibą w Gdyni posiada zespół specjalistów, którzy nie tylko naprawią Twój uszkodzony samochód, ale też zajmą się kwestią zgłoszenia szkody do Twojej firmy ubezpieczeniowej. Zapewniamy pełną obsługę od stłuczki aż do momentu oddania w pełni sprawnego auta.

W czasie naprawy szkody z tytułu OC/AC nie tracisz gwarancji pojazdu – w naszym warsztacie naprawiamy samochody w ramach gwarancji, także w przypadku napraw z zakresu usług blacharskich i lakierniczych. Stosujemy wyłącznie oryginalne lub wysokiej jakości części zamienne.

Naprawy powypadkowe to nasza codzienność. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możesz mieć pewność, że Twoje auto po wizycie w naszym warsztacie będzie spełniało wszelkie normy bezpieczeństwa oraz jakości. Masz stłuczkę i nie wiesz, co robić? Zadzwoń do nas – doradzimy Ci, jak postępować krok po kroku, oraz jakie dokumenty będą niezbędne do skorzystania z polisy OC/AC. Kompleksowa obsługa szkody świadczona przez Serwis Samochodowy S.R. Mielewczyk pozwoli Ci zaoszczędzić czas i nerwy!

Blacharka Gdynia warsztat
Naprawy bezgotówkowe - Auta zastępcze

SAMOCHODY ZASTĘPCZE – NAPRAWY BEZGOTÓWKOWE

Korzystasz z kompleksowej obsługi szkody bezgotówkowej OC/AC naszego warsztatu i ubezpieczenie pokrywa koszty wynajmu auta zastępczego? Twój samochód jest w rękach naszych doświadczonych blacharzy i lakierników, a Ty potrzebujesz pojazdu na okres naprawy? W naszej ofercie posiadamy flotę aut zastępczych, dostępnych w siedzibie naszego serwisu. Posiadamy zarówno modele bardziej kompaktowe, jak Hyundai i20, jak również większe – jak Renault Trafic, mogący pomieścić nawet do 9 osób. Istnieje możliwością dostarczenia auta zastępczego na terenie Trójmiasta!

SPRAWDZONY WARSZTAT SAMOCHODOWY W GDYNI CHYLONI

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ DZIŚ!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Wulkanizacja Gdynia - S.R. Mielewczyk
Czy w waszym serwisie samochodowym w Gdyni naprawiacie też auta marek koreańskich?

Tak, nasz serwis samochodowy ma swoich szeregach prawdziwych specjalistów z dziedziny samochodów marek koreańskich, takich jak Kia czy Hyundai. Założyciel warsztatu, Rafał Mielewczyk, zdobywał doświadczenie w autoryzowanym serwisie Kia, a także był pierwszym mechanikiem podczas wyścigów samochodowych Picanto Cup. Po latach spędzonych w branży możemy powiedzieć, że obecnie specjalizujemy się w każdej marce.

Czy wykonujecie naprawy w ramach ubezpieczenia OC/AC?

Tak, na dodatek nie tylko zajmiemy się naprawą Twojego uszkodzonego auta, ale także weźmiemy na siebie wszystkie formalne kwestie związane z bezgotówkową likwidacją szkód. Skontaktujemy się z Twoją firmą ubezpieczeniową, przygotujemy szczegółową dokumentację uszkodzeń i dostarczymy wszystkie informacje niezbędne do wykonania naszych usług w ramach ubezpieczenia OC/AC.

Czy wykonujecie badania techniczne?

Nie, ale z przyjemnością wykonujemy przeglądy roczne w trakcie których sprawdzamy, w jakim stanie jest auto, wymieniamy płyny oraz sugerujemy ewentualne naprawy. Przeglądy roczne pozwalają na utrzymanie samochodu w dobrym stanie przez długie lata, a także pozwalają zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa jego użytkownikom.

Czy posiadacie auta zastępcze dla swoich klientów?

Tak, w naszej ofercie znajduje się flota samochodów zastępczych, dostępnych dla klientów korzystających z oferowanej przez nas obsługi szkód bezgotówkowych oraz tych, których auto zostaje w naszym warsztacie na czas naprawy. Możliwe jest wypożyczenie auta zastępczego w ramach posiadanego ubezpieczenia. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą aut zastępczych naszego Serwisu Samochodowego.

Czy zajmujecie się czyszczeniem klimatyzacji?

Tak! W S.R. Mielewczyk zajmujemy się pełnym serwisem klimatyzacji - od dezynfekcji, przez sprawdzenie szczelności, aż po uzupełnienie lub wymianę czynnika chłodzącego. Nasz zespół fachowców posiada dużą wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie, dzięki temu usługi związane z serwisem klimatyzacji świadczymy w sposób szybki i dokładny. Po wizycie w naszym warsztacie masz pewność, że klimatyzacja w Twoim aucie będzie działa wydajnie i bezproblemowo.

adres Serwis Samochodowy Gdynia - S.R. Mielewczyk

S.R. MIELEWCZYK

SERWIS SAMOCHODOWY

Pucka 87 81-036 Gdynia

telefon Serwis Samochodowy Gdynia - S.R. Mielewczyk

KONTAKT
Tel. +48 696 880 809 kontakt@serwissamochodowygdynia.pl

godziny otwarcia - S.R. Mielewczyk

GODZINY OTWARCIA

Pon - Pt 7:00 - 17:00

Sob - Ndz zamknięte

Facebook serwis samochodowy Gdynia - S.R. Mielewczyk

SOCIAL MEDIA
Zachęcamy do obserwowania naszego profilu na Facebook’u

Web Design oraz Online Marketing - Fewolino® Web Design & Consulting

Copyright © 2024 S.R. Mielewczyk Serwis Samochodowy