Likwidacja

szkód OC/AC

Pucka 87, 81-036 Gdynia

+48 696 880 809 

kontakt@serwissamochodowygdynia.pl

NAPRAWA BEZGOTÓWKOWA – WARSZTAT GDYNIA CHYLONIA

Naprawa bezgotówkowa Gdynia Chylonia

Miałeś stłuczkę i potrzebujesz pomocy profesjonalistów, którzy nie tylko naprawią Twój samochód, ale też zajmą się kwestią zgłoszenia szkody do Twojej firmy ubezpieczeniowej? Zapraszamy do naszego warsztatu samochodowego przy ulicy Puckiej 87 w Gdyni Chyloni. Nasi specjaliści zapewnią Ci pełną obsługę od stłuczki aż do momentu oddania w pełni sprawnego auta.

Na czym polega nasza usługa bezgotówkowych napraw samochodów z OC sprawcy? Jeśli jesteś uczestnikiem stłuczki, w której inny uczestnik ruchu drogowego uszkodził Twoje auto, możesz ubiegać się o odszkodowanie z OC sprawcy. W czasach, kiedy wszyscy jesteśmy zabiegani, proces ubiegania się o odszkodowanie warto powierzyć profesjonalistom.

Naprawa bezgotówkowa Gdynia Chylonia
Kolizja - OC sprawcy oświadczenie

W Serwisie Samochodowym S.R. Mielewczyk posiadamy doświadczenie w zakresie pełnej obsługi takich zgłoszeń – od momentu zlecenia do momentu oddania gotowego, w pełni sprawnego auta. To właśnie nam możesz powierzyć udokumentowanie szkody oraz przesłanie niezbędnej dokumentacji do firmy ubezpieczeniowej.

Jedyne, czego potrzebujesz to wypełnione przez sprawcę oświadczenie sprawcy kolizji, które możesz pobrać TUTAJ.

W naszym serwisie samochodowym w Gdyni zajmujemy się także likwidacją szkód z tytułu AC!

Nie musisz martwić się o utratę gwarancji swojego pojazdu – naprawiamy auta w ramach gwarancji, bez utraty gwarancji na elementy po naprawach blacharskich. Przy naprawach samochodów na gwarancji stosujemy wyłącznie nowe, zalecone przez producenta, oryginalne części.

JAK DZIAŁAMY? BEZGOTÓWKOWE NAPRAWY AUT

1.

Odstawiasz uszkodzone auto do naszego warsztatu samochodowego, znajdującego się w Gdyni przy ulicy Puckiej 87.

2.

Potrzebujesz samochodu zastępczego? Nie ma problemu! Jeśli ubezpieczenie pokrywa koszty auta zastępczego, otrzymasz je do swojej dyspozycji bez dodatkowych kosztów.

3.

Ty wracasz do swoich codziennych spraw, a my zajmujemy się rozmowami z firmą ubezpieczeniową i dopełniamy wszelkich formalności – wszystko po to, żeby tak nieprzyjemne wydarzenie jak stłuczka miało jak najmniejszy wpływ na Twoje życie.

4.

Po zamówieniu oryginalnych części samochodowych bądź wysokiej klasy zamienników, przystępujemy do naprawy Twojego samochodu. Rozliczamy się bezpośrednio z towarzystwem ubezpieczeniowym, więc nie musisz o nic się martwić. Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów zarówno z zakresu blacharki i lakiernictwa samochodowego, jak i mechaniki, pozwalają na szybką i zgodną z technologią producenta naprawę Twojego  samochodu.

5.

Ostatni krok to odbiór gotowego auta z naszego warsztatu – po uszkodzeniach nie ma ani śladu. Szerokiej drogi!

Naprawy bezgotówkowe to wygodna i profesjonalna metoda likwidacji szkód komunikacyjnych

ODSZKODOWANIA BEZGOTÓWKOWE – CZY WARTO?

Odszkodowania OC/AC

Z punktu widzenia klienta, szkody bezgotówkowe to najwygodniejsze rozwiązanie tak niekomfortowej sytuacji jak stłuczka drogowa. Zaletą napraw bezgotówkowych jest przede wszystkim to, że nie wymagają angażowania Twoich pieniędzy – wszelkie kosztu pokrywa ubezpieczyciel w bezpośrednim porozumieniu z nami.
Co więcej, jako klient nie musisz się niczym martwić – to w naszej gestii leży wycena szkody, przedstawienie szkody towarzystwu ubezpieczeniowemu i wynegocjowanie jak najlepszych warunków naprawy, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów naszych usług. Nie tracisz więc czasu na zbędne formalności.

SAMOCHODY ZASTĘPCZE – SZKODY BEZGOTÓWKOWE

Auta zastępcze - warsztat Mielewczyk Gdynia

Korzystasz z kompleksowej obsługi szkody bezgotówkowej OC/AC naszego warsztatu i ubezpieczenie pokrywa koszty wynajmu auta zastępczego? Twój samochód jest w rękach naszych doświadczonych blacharzy i lakierników, a Ty potrzebujesz pojazdu na okres naprawy? W naszej ofercie posiadamy flotę aut zastępczych, dostępnych w siedzibie naszego serwisu. Posiadamy zarówno modele bardziej kompaktowe, jak Hyundai i20, jak również większe – jak Renault Trafic, mogący pomieścić nawet do 9 osób. Istnieje możliwością dostarczenia auta zastępczego na terenie Trójmiasta!

O NAS

Serwis Samochodowy S.R. Mielewczyk działa w Gdyni od 2015 roku, jednak jego historia sięga kilkanaście lat wstecz. To wtedy jego założyciel, Rafał Mielewczyk, uczęszczał do szkoły zawodowej i zdobył pierwsze doświadczenie jako mechanik. Nasz warsztat narodził się więc z pasji i wieloletniej, ciężkiej pracy - początkowo pod okiem wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny mechaniki samochodowej, a później już na własny rachunek.

"Szybko i profesjonalnie. Przydałoby się tylko jakieś krzesełko dla klienta w czasie oczekiwania."

MARIUSZ, Groupon

"Profesjonalne podejście do klienta, usługa wykonana solidnie i szybko."

GRZEGORZ, Google Maps

"Serwisuję w tym warsztacie swoje auto i jestem zadowolony z profesjonalizmu i obsługi. Warsztat godny polecenia 👍  "

KAROL, Google Maps

Ozonowanie klimatyzacji - GROUPON - Mielewczyk
opinie w Google Maps - S. R. Mielewczyk Gdynia
adres Serwis Samochodowy Gdynia - S.R. Mielewczyk

S.R. MIELEWCZYK

SERWIS SAMOCHODOWY

Pucka 87 81-036 Gdynia

telefon Serwis Samochodowy Gdynia - S.R. Mielewczyk

KONTAKT
Tel. +48 696 880 809 kontakt@serwissamochodowygdynia.pl

godziny otwarcia - S.R. Mielewczyk

GODZINY OTWARCIA

Pon - Pt 7:00 - 17:00

Sob - Ndz zamknięte

Facebook serwis samochodowy Gdynia - S.R. Mielewczyk

SOCIAL MEDIA
Zachęcamy do obserwowania naszego profilu na Facebook’u

Web Design oraz Online Marketing - Fewolino® Web Design & Consulting

Copyright © 2024 S.R. Mielewczyk Serwis Samochodowy